Gelişme Haberleri

gelişme haberleri ve güncel gelişme gelişmeleri, gelişme ile ilgili tüm video, gelişme fotoğrafları ve gelişme haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Ekonomi

Gabar'daki petrol üretimi günlük 42 bin 500 varile ulaştı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, 2024 sonuna kadar da...

ASAYİŞ

Tokat'ın Erbaa ilçesinde meydana gelen patlamada, 5’i jandarma personeli olmak üzere 7 kişi yaralandı. Ekipler, olay yerini didik didik arıyor.

Karabük

Afrikalı öğrencilerden cinsel yolla bulaşan HPV ve HIV gibi hastalıklara yakalandığının iddia edildiği Karabük Üniversitesi’nde sağlık raporu şartı getirildi.

GÜNDEM

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin Yargıtay'dan dönen ve çoğu kamu görevlilerinin yargılandığı 15 sanıklı davada, tüm...

Diyarbakır

Diyarbakır’da, Sağlık Müdürlüğünün hastanede çalışan uzman doktorları ilçelere geçici görevlendirmesi ile ilgili İdare Mahkemesi emsal niteliğinde bir karar çıktı.

Güncel

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'İnci Taneleri'nde ramazan ayına özel bir gelişme yaşandı.

Diyarbakır

Diyarbakır'daki Özel Halk Otobüs şoförleri, ücretsiz kart giderlerinin yarısı kendileri, yarısı da Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanması için talep dilekçesini sundu.

Güncel

2 milyon 480 bin memur emeklisi 19.3 milyar lira tutarındaki zam farklarını bugün alıyor.

Güncel

Muş’un Varto ilçesinde 14 yaşındaki iki kız öğrencinin şüpheli ölümü sonrasında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sosyal inceleme başlatıldığını açıkladı.

GÜNDEM

Hakların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti), 31 Mart 2024 seçimleri için daha önce almış olduğu bir kararda esnetmeye gitti.

GÜNDEM

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin 15 sanıklı davada yeni bir gelişme yaşandı.

GÜNDEM

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Saadet Partisi milletvekili Hasan Bitmez'in sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.