Gültan Haberleri

gültan haberleri ve güncel gültan gelişmeleri, gültan ile ilgili tüm video, gültan fotoğrafları ve gültan haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Dün görülen Kobani Davası sonrası tahliye edilen Gültan Kışanak, Diyarbakır’a geldi.

Güncel

Bugün görülen Kobani davasının karar duruşmasında hakkında tahliye kararı verilen Gültan Kışanak, akşam saatlerinde tahliye edildi.

Diyarbakır

Cezaevinde tutuklu bulunan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi eski Eş Başkanı Gültan Kışanak’ın “Kürt Siyasetinin Mor Rengi” isimli kitabı yasaklandı.

Politika

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı iken tutuklanan ve DEM Partisi tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanlığı’na aday gösterilen Gültan Kışanak,...

Diyarbakır

HDP Merkez Yürütme Kurulu üyeleri ve parti yöneticilerinin de aralarında olduğu 18'i tutuklu 108 kişi hakkında açılan Kobanê Davası Ankara...

Politika

DEM Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gültan Kışanak, Sincan Cezaevi yerleşkesinde uzun tutukluluk incelemesine ilişkin görülen duruşmaya katıldı.

Politika

DEM Parti, Ankara Büyükşehir Belediyesi için eş başkan adayları olarak Öztürk Türkdoğan ile tutuklu siyasetçi Gültan Kışanak'ı belirledi.

Güncel

Kobani davasında yargılanan HDP eski Eş Genel Başkanı Gültan Kışanak, polis fezlekeleri ile 10 yıldır tutuklu yargılandığını söyledi.

Güncel

DEM Parti Kadın Meclisi, Kobane davası kapsamında tutuklu bulunan Kürt siyasetçi Gültan Kışanak için kadınlara çağrıda bulundu.