İptal Haberleri

İptal haberleri ve güncel İptal gelişmeleri, İptal ile ilgili tüm video, İptal fotoğrafları ve İptal haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Antalya

Antalya’dan Diyarbakır’a gelmek için 07.00’de havalanması gereken uçağın iptal edilmesine yolcular isyan etti.

Gündem

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, uçuşlarda aksama yaşanmaması adına 84 seferin iptal edildiğini açıkladı.

Gündem

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, yaşanan teknik aksaklıklar sonucu bazı seferlerin iptal edileceğini duyurdu.

Diyarbakır

Büyükşehir Belediyesi Meclisi, Lice’de spor kompleksi, Çüngüş’te arazi ile Kayapınar’da mescit ve WC’lerin bedelsiz tahsis kararlarını iptal etti.

Güncel

Sabiha Gökçen Havalimanı işletmecisi HEAŞ, yarın yapılacak olan uçuşların yüzde 10'unun, Meteorolojik Acil Durum Komitesi kararı gereği iptal edildiğini duyurdu.

Diyarbakır

Maraş depreminde evleri yıkılan veya hasar gören Diyarbakırlı depremzedeler için şu ana kadar iki kura çekimi yapıldı, ancak son kura...

Genel

İBB'nin Kanal İstanbul Projesi’ne yönelik açtığı dava sonuçlandı.

Genel

Kars'ta bir hava yolu firması gerekçe göstermeksizin seferini iptal edince yolcular isyan etti.

Diyarbakır

Diyarbakır Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Mehmet Pervane, 11 Haziran’dan itibaren geçersiz kılınan pasolarla ilgili açıklama yaptı.

Diyarbakır

DEM Parti Diyarbakır Milletvekili Serhat Eren, Kulp İlçesi’ni doğalgaz ile tanıştıracak projenin askıya alınmasını Meclis’e taşıdı.

Diyarbakır

Diyarbakır Barosu, Diyarbakır Valiliğinin bugün aldığı gösteri ve eylem yasaklarına ilişkin kararının iptali için dava açtı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da 18 Mayıs’ta yapılması planlanan büyük konserin iptal edildiği duyuruldu.