Katliam Haberleri

Katliam haberleri ve güncel Katliam gelişmeleri, Katliam ile ilgili tüm video, Katliam fotoğrafları ve Katliam haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Dünya

İsrail’in yoğun bombardımanına devam ettiği Gazze Şeridi’nde hayatını kaybeden Filistinlilerin sayısı 36 bin 439’a yükseldi.

Diyarbakır’da Sivil Toplum Kuruluşları (STK) öncülüğünde bir araya gelen binlerce kişi, İsrail’in Refah’taki katliamını protesto etti.

Diyarbakır’ın Bismil İlçesinde 9 kişinin ölümüyle sonuçlanan arazi anlaşmazlığı ile ilgili dava, Konya Ağır Ceza Mahkemesine nakledildi.

GÜNDEM

Kilis'te kocası tarafından öldürülen kadın, 3 çocuğu ve intihar eden kocası toprağa verildi.

Dünya

İsrail ordusu, Gazze Şeridi’ndeki Refah kentinin doğusuna saldırı başlattığını duyurdu.

ASAYİŞ

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde beton mikseri, çarpıştığı yolcu minibüsünü biçti.

Diyarbakır

Diyarbakır'da 9 kişinin hayatını kaybettiği katliamın şüphelisi olarak aranan ve 10 ay sonra Batman'da yakalanıp, tutuklanan Behçet Taş'ın ifadesi ortaya...

ASAYİŞ

Sakarya’da üvey annesi ve öz babasını silahla öldürdükten sonra öldürülen şahıs, cenaze namazı kılınmadan defnedildi.

Diyarbakır

Bismil’de geçen yıl iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan, 9 kişinin öldüğü silahlı kavgada firari sanık yakalandı.

Dünya

İsrail ordusunun Gazze Şeridi’nde düzenlediği iki saldırıda 25 Filistinli hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

İstanbul’da 10 gün önce cezaevinden izinli olarak çıkan Uğur Falay, annesini ve kız kardeşini öldürerek Beyoğlu’nda bir camide intihar etti.

Dünya

İsrail’in Gazze’ye yönelik 7 Ekim’den bu yana sürdürdüğü bombardımanda hayatını kaybedenlerin sayısı 31 bin 988’e yükseldi.