Kayyum Haberleri

Kayyum haberleri ve güncel Kayyum gelişmeleri, Kayyum ile ilgili tüm video, Kayyum fotoğrafları ve Kayyum haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


GÜNDEM

Kayyum yönetiminde olan Batman Belediyesi’nin bahçesinde kurulan nöbetçi kulübesi kaldırıldı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sosyal hesaplarından "Rojbaş Amed" paylaşımı yapıldı.

Diyarbakır

DEM Parti, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nde kayyum yönetiminin yarınki mazbata öncesi son dakika kararı aldığını duyurdu.

Siyaset

Cizre Belediyesi'nin DEM Partili eşbaşkanlara mazbata verilmeden 1 saat önce belediye kasasından 30 milyon harcadığı ortaya çıktı.

Diyarbakır

Seçimlerden sonra DEM Parti’nin kazandığı bazı ilçelerde toplanmayan çöpler, vatandaşların tepkisine neden oluyor.

Diyarbakır

Kentin modern yüzü olarak bilinen merkez Kayapınar İlçesi’nde çöplerin toplanmaması, vatandaşların tepkisine neden oldu.

GÜNDEM

Van'da yüzde 55 ile seçilen DEM adayı Abdullah Zeydan, "130 bin oy fazla almışız, hangi vicdan kabul eder?" dedi.

Politika

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Hukuken haklılarsa zaten sonuç onların arzu ettiği gibi olacak” dedi.

Güncel

Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanlığı’nı kazanan Abdullah Zeydan'a mazbata verilmemesi üzerine kentte başlayan olaylar devam ediyor.

Diyarbakır

Yerel seçimlerde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ni büyük bir oy oranı ile geri kazanan Eşbaşkanlar Serra Bucak ve Doğan Hatun, bugün YSK’dan...

GÜNDEM

Abdullah Zeydan'ın avukatı Mahsuni Karaman, "Zeydan hakkında verilen karar geçersizdir. Pazartesi günü mazbatasını alması lazım" dedi.

Siyaset

DEM Parti Diyarbakır Milletvekilleri, büyükşehir ve merkez ilçe eş başkanları ile İl Eş başkanları gazetecilerin sorularını yanıtladı.