Kışanak Haberleri

kışanak haberleri ve güncel kışanak gelişmeleri, kışanak ile ilgili tüm video, kışanak fotoğrafları ve kışanak haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Gültan Kışanak, Sebahat Tuncel ve Ayla Akat Ata Diyarbakır halk buluşmasında, "Bize hep yarım kalmak reva görüldü" dedi.

Diyarbakır

Dün görülen Kobani Davası sonrası tahliye edilen Gültan Kışanak, Diyarbakır’a geldi.

Güncel

Bugün görülen Kobani davasının karar duruşmasında hakkında tahliye kararı verilen Gültan Kışanak, akşam saatlerinde tahliye edildi.

Diyarbakır

Cezaevinde tutuklu bulunan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi eski Eş Başkanı Gültan Kışanak’ın “Kürt Siyasetinin Mor Rengi” isimli kitabı yasaklandı.

GÜNDEM

Kocaeli F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nde tutuklu bulunan Gültan Kışanak, Van’da kriz sonrası çözülen mazbata olayı ile ilgili açıklama yaptı.

Politika

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı iken tutuklanan ve DEM Partisi tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanlığı’na aday gösterilen Gültan Kışanak,...

GÜNDEM

DEM Parti, cezaevinde tutulan Ankara Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan adayı Gültan Kışanak için seçim kampanyasını başlattı.

GÜNDEM

7 yıllık azami tutukluluk süresi dolan siyasetçi Gültan Kışanak’a tahliye çıkmadı.

Diyarbakır

HDP Merkez Yürütme Kurulu üyeleri ve parti yöneticilerinin de aralarında olduğu 18'i tutuklu 108 kişi hakkında açılan Kobanê Davası Ankara...

Politika

DEM Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gültan Kışanak, Sincan Cezaevi yerleşkesinde uzun tutukluluk incelemesine ilişkin görülen duruşmaya katıldı.

Politika

DEM Parti, Ankara Büyükşehir Belediyesi için eş başkan adayları olarak Öztürk Türkdoğan ile tutuklu siyasetçi Gültan Kışanak'ı belirledi.

GÜNDEM

Tutuklu yargılanan Gültan Kışanak'ın mahkeme heyetine yönelik reddi hakim talebi reddedildi.