Kurum Haberleri

kurum haberleri ve güncel kurum gelişmeleri, kurum ile ilgili tüm video, kurum fotoğrafları ve kurum haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Siyaset

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu’nun Murat Kurum'dan boşalan TBMM Çevre Komisyonu Başkanlığı'na getirileceği konuşuluyor.

Diyarbakır

Kayyum döneminde atıl durumda olan Ana Çocuk Sağlık Merkezi yeniden işlevlendiriliyor.

GÜNDEM

Tarım ve Orman Bakanlığı, resmi sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Gen Koleji, düzenlediği Bilim, Sanat ve Kültür Festival'inde elde ettiği gelirle engelli bireylere tekerlekli sandalye alacak.

Her yıl 16 Mayıs’ı içine alan hafta, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından Sosyal Güvenlik Haftası olarak kutlanıyor.

Siyaset

İstanbul’da Cumhur İttifakı adayı Murat Kurum’a destek isteyen Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi Abdurrahman Akyüz, kirze neden oldu.

GÜNDEM

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Cumhur İttifakı adayı Murat Kurum arasında bu kez 'davet' polemiği yaşandı. İmamoğlu'nun bakanlığın Sirkeci-Kazlıçeşme raylı...

Ekonomi

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde 15 ticaret borsası, Ürün Piyasası Aracı Kurumları (ÜPAK) Mezopotamya’yı kurma kararı aldı.

Güncel

Avukat Barış Yıldırım, Erzincan’daki madende yaşanan toprak kaymasına dair “135 kez denetim yapıldı” açıklaması yapan eski Bakan Murat Kurum’a yanıt...

Güncel

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, depremlerde ölen vatandaşların sayısını 130 bin olarak açıkladı.

Eğitim

Kamu Personel Seçme Sınavı ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme sonuçları açıklandı.

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Ata Akıl, Basın İlan Kurumu Diyarbakır Bölge Müdürü Hasan Kutay’ı ziyaret etti.