Ömer Haberleri

ömer haberleri ve güncel ömer gelişmeleri, ömer ile ilgili tüm video, ömer fotoğrafları ve ömer haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP Genel Başkanı Özel ile yaptığı görüşmeden sonra AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’tan açıklama geldi.

Siyaset

Seçimlerin yenilendiği Hilvan'da gazetemize konuşan DEM Parti Milletvekili Ömer Öcalan, "Halkı iradesine sahip çıkacak ve kazanacak" dedi.

Diyarbakır, Hz. Ömer döneminde 639 yılında fethedilmesinden bu yana zengin Türk-İslam kültürüyle yoğrulmuştur. Peki, bu kadim şehrin gelenekleri ve kültürel...

Yargıtay Başkanı olarak seçilen Ömer Kerkez, sosyal medya kullanıcıları tarafından sorgulanan isimler arasında yer almaya başladı. Peki, Ömer Kerkez kimdir?

Politika

DEM Parti Urfa Milletvekili Ömer Öcalan, Urfa, Adıyaman ve Elazığ'da yaşanan balık ve martı ölümlerini TBMM gündemine taşıtı.

Politika

DEM Parti Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, Çağlayan Adliyesi’ndeki çatışmada ölen 2 DHKP/C li’den biri olan Pınar Birkoç ile ilgili açıklama...

Siyaset

DEM Parti Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, Türkiye’de mevsimlik işçi göçü veren Şanlıurfa’da yaşanan çocuk işçi ölümlerini Meclis’e taşıdı.