Röportaj Haberleri

röportaj haberleri ve güncel röportaj gelişmeleri, röportaj ile ilgili tüm video, röportaj fotoğrafları ve röportaj haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Güneydoğu Ekspres’i ziyaret eden Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, yerel seçim sonuçlarını, kentin sorunlarını, tespitlerini ve çözüm önerilerine düşüncelerini anlattı.

Diyarbakır

Amedspor’un TFF 2. Lig’de şampiyonluk kapısını aralaması, Diyarbakır’da bayram havası yarattı. Taraftarlar, Güneydoğu Ekspres’e konuştu.

Diyarbakır

En kazançlı yatırım araçlarından biri olan altın son yükselmeye devam ediyor. Diyarbakırlı vatandaşlar, “Altın alamıyoruz. Günü kurtarmanın derdindeyiz” diyor.

Diyarbakır

Üç günlük Ramazan bayramı bitti, 9 günlük Ramazan Bayramı tatili devam ediyor. Diyarbakırlı vatandaşlar ise eski bayramları özlüyor.

Diyarbakır

Yerel seçimlerin sonuçlarını gazetemize değerlendiren Diyarbakırlılar, "Sonuç çok güzel oldu" dediler.

Diyarbakır’daki fahiş kira fiyatlarından şikâyetçi olan vatandaşlar, “İnsanlar barınamıyor. Ev kiraları asgari ücreti geçti. Kiracı ve ev sahipleri artık birbirlerini...

Sokaktaki vatandaş, “Sizce kentin öncelikli sorunları nedir” sorusuna “uyuşturucu, yerel hizmetteki eksiklikler, işsizlik, geçim derdi ve demokratik haklar” yanıtını verdi.