Sahte Haberleri

sahte haberleri ve güncel sahte gelişmeleri, sahte ile ilgili tüm video, sahte fotoğrafları ve sahte haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır'da oynanan Amedspor - Iğdırspor karşılaşmasında, sahte ve karaborsa bilet tartışmasında 14 kişi gözaltına alındı.

ASAYİŞ

Samsun’da telefonla aradığı kişiye kendisini ‘polis-savcı’ olarak tanıtan ve 300 bin TL değerindeki altın ve parayı alıp kaçan dolandırıcı, gerçek...

ASAYİŞ

Gaziantep'in Oğuzeli ilçesinde, jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonda piyasa değeri 2 milyon 350 bin TL olan sahte deterjan ele geçirildi.

ASAYİŞ

Kocaeli'de iddiaya göre, malulen emekli olmak, ÖTV muafiyetli araç almak veya engelli raporu almak isteyen onlarca şüpheli sahte rapora başvurdu.

ASAYİŞ

Gaziantep’te jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen bir operasyonda, piyasaya sürülmeye hazır 1 milyon TL’lik sahte şampuan ele geçirildi.

ASAYİŞ

Sahte mezuniyet geçici belgesi hazırlayıp kendisini Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 1980 yılı mezunu olarak tanıtan Avni Tekinaslan, yargılandığı davada 1...

Politika

İstanbul’da CHP ile DEM Parti arasında yerel seçimler için protokol yapıldığına dair dolaşıma sokulan belge hakkında açıklama geldi.

İstanbul

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul’da kendisine kornaya basan bir vatandaşa “Emniyet Mensubuyum” diyerek saldıran şahısın gözaltına alındığını açıkladı.

Siyaset

Ankara'da DEM Parti'nin seçimde Mansur Yavaş'a destek vereceğine dair sahte afişlerin hazırlandığı belirtildi. Ankara Büyükşehir Belediyesi, suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

GÜNDEM

Evrakta sahtecilik, internet üzerinden yeni boyutlara ulaştı. Dolandırıcılar, sosyal medya üzerinden dilediğiniz diplomayı ücret karşılığı hazırladıklarını belirtiyor.

ASAYİŞ

Malatya’da, polis tarafından yapılan denetimlerde sahte 7 bin dolar ele geçirildi.

ASAYİŞ

Adana'da ruhsatsız muayenehane işleten ve diplomasız diş hekimliği yapan 2 kişi gözaltına alındı. Operasyon sonrası muayenehaneleri mühürlendi.