Seminer Haberleri

Seminer haberleri ve güncel Seminer gelişmeleri, Seminer ile ilgili tüm video, Seminer fotoğrafları ve Seminer haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’da birçok paydaşın bir araya gelmesiyle “Netex’le Gelenekten Geleceğe Semineri” düzenlendi.

Diyarbakır

Diyarbakır Kürt Enstitüsü’nün düzenlediği seminere katılan dil bilimci, yazar ve çevirmenler, anadilin önemine dikkati çekerek, sahiplenilmesini istedi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da bir hastane, hasta, hasta yakınları ve vatandaşlara yönelik kanser hakkında bilgilendirme semineri düzenledi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da eğitim gören öğrencilere yönelik “Teknolojik Bağımlılıklar” seminerleri yapılıyor.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde üniversite adayı öğrencilere yönelik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce seminer düzenlendi.

Van

Van Büyükşehir Belediyesi ile Kadın ve Demokrasi Vakfının (KADEM) ortak çalışmasıyla kadınlara yönelik seminer düzenlendi.

Güncel

Van Büyükşehir Belediyesi kadınlara yönelik ‘Aile içi İletişim’ Semineri düzenledi.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Huzur Hanem” buluşmaları kapsamında Uzman Psikolog Eğitmen Afra Sevde Çelebi tarafından seminer gerçekleştirdi.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, öğrencilere “Madde Bağımlılığına Yönelik Koruyucu Önleyici” seminer düzenledi. Uzman psikologlar, madde bağımlılığına karşı yapılması gerekenleri öğrencilere kısa...

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin üniversiteye hazırlık eğitimlerinin verildiği “Konuk Evi Kız Yurdu”nda kalan öğrencilere yönelik meslek tanıtımı semineri düzenlendi.

Güncel

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nda Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri düzenlendi. DTSO Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır İhracat konusunda istenen düzeyde olmamasına...