Şifa Haberleri

şifa haberleri ve güncel şifa gelişmeleri, şifa ile ilgili tüm video, şifa fotoğrafları ve şifa haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Kocaeli

Kocaeli’nde inşaatı devam eden ve birçok hastalığa şifa kaynağı olması öngörülen termal suyun kullanılacağı tesis, tamamlandığında çok sayıda misafiri ağırlayacak.

Diyarbakır

Hastalığının yeri tespit edilemeyip Diyarbakır ve bölgeden Ankara ve İstanbul’a giden hastalar, artık Diyarbakır’da Kolin PET yöntemiyle şifa buluyor.

HABERDE İNSAN

Yaşadığı birtakım sıkıntılar üzerine medyuma başvuran bir vatandaş, herhangi bir sonuç alamadığını ve dolandırıldığını öne sürdü.

Diyarbakır

Diyarbakır’da kanser tedavilerinde uygulanan Transarteriyel Radyoembolizasyon (TARE) işlemiyle hastalar şifa buluyor.

Diyarbakır

Diyarbakır’da son zamanlarda grip, Covid, Influenza ve soğuk algınlığı vakalarının artmasıyla vatandaşlar aktarların yolunu tuttu.

Diyarbakır

Hazro, son zamanlarda çıkarılan petrolle gündemdeyken, ziyaretçi akınına uğrayan Mêranî Ziyareti'ni ise hangi ünlü sanatçının gelip şifa bulduğu merak konusu.

Diyarbakır

Diyarbakır’da bulunan iki kaynak suyu, romatizma, deri, dolaşım, böbrek ve sarılık hastalığına iyi geliyor. Duyan, Diyarbakır’ın yolunu tutuyor.

Sağlık

Kemik sağlığını koruma konusunda önemli bir gıda maddesi olan tulum peynirinin, ilerleyen yaşlarda kemik hastalıklarını önlemek amacıyla da tüketilebileceği kaydedildi.

Tekirdağ

Kış aylarının başlamasıyla grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklardan korunmak isteyen vatandaşlar aktarcı dükkanlarında yoğunluk oluşturuyor.

Diyarbakır

Sarılık ve karaciğer hastalıkları ile böbrek taşlarının düşürülmesine iyi gelen şifalı suyu her yıl 1 milyon kişi ziyaret ediyor.

Diyarbakır

Aslan terbiyecisi yürüyemeyen aslanı 20 günde eski sağlığına kavuşturdu.

Sağlık

Yaklaşık 700 türü bulunan bu bitki, onlarca hastalığa iyi geliyor.