SİLOPİ Haberleri

SİLOPİ haberleri ve güncel SİLOPİ gelişmeleri, SİLOPİ ile ilgili tüm video, SİLOPİ fotoğrafları ve SİLOPİ haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Şırnak

Sivil toplum kuruluşları, 2019 yılından bu yana bitirilemediği ileri sürülen Cizre-Silopi karayolundaki çalışmaların hızlandırılmasını istedi.

Şırnak

Şırnak’ta sindirim sisteminde kanama teşhisi konulan 20 günlük Nadire A., ambulans uçakla Ankara’ya sevk edildi.

Şırnak

Türkiye’nin yer fıstığı ihtiyacının yüzde 60'nın karşılandığı Şırnak’ın Silopi ilçesinde 'Şırnak yer fıstığıyla şahlanıyor projesi' çerçevesinde çiftçilere yüzde 50 hibe...

ASAYİŞ

Silopi ilçesinde iki grup arasında çıkan kavgada yaralılara müdahale için bölgeye giden sağlık personeline bir grup saldırdı.

ASAYİŞ

Şırnak’ın Silopi ilçesi Çalışkan beldesinde seçimi kazanan Tosun ve kaybeden Yiğit aileleri arasında çıkan kavgada 7 kişi yaralandı.

Dünya

2021’de Fransa’dan yürüyerek yola çıkan Filistinli Yousef Najmeddin (40), eşi ve 4 çocukları Şırnak’ın Silopi ilçesine ulaştı.

Diyarbakır

Şırnak'ın Silopi ilçesinde kalp rahatsızlığı yaşayan hasta, Sağlık Bakanlığına ait ambulans helikopterle Diyarbakır'a getirildi.

Güncel

Şırnak'ın Silopi ilçesinde bir caminin avlusunda yeni doğmuş bir kız bebek bulundu.

Diyarbakır

Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz, 25 Ocak 2001 tarihinde Silopi Jandarma Komutanlığı’na girdi ve bir daha haber alınamadı. Bir gazeteci...

Güncel

Hollanda Büyükelçiliği tarafından gönderilen dünyaca ünlü lale soğanları, Şırnak’ın Silopi ilçesinde öğrenciler tarafından yetiştirilecek.

GÜNDEM

Paris'te 2013'te üç Kürt kadın siyasetçi ile Silopi'de 2015-16 yılları arasında ilan edilen sokağa çıkma yasakları sırasında öldürülen kadınlar, Silopi...

Yerel

Şırnak’ın Silopi ilçesinde fen lisesi öğrencileri çizdikleri resimler ile çevre kirliliğine dikkat çekti.