Tanrıkulu Haberleri

tanrıkulu haberleri ve güncel tanrıkulu gelişmeleri, tanrıkulu ile ilgili tüm video, tanrıkulu fotoğrafları ve tanrıkulu haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, TBMM’de DEM Partinin grup önerisi üzerine konuştu.

Diyarbakır

Güneydoğu Ekspres’i ziyaret eden Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, yerel seçim sonuçlarını, kentin sorunlarını, tespitlerini ve çözüm önerilerine düşüncelerini anlattı.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili ve PM Üyesi Sezgin Tanrıkulu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun’u ziyaret etti.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Amedspor’un yarın ki Iğdır maçından sonra şampiyon olacağını söyledi.

Politika

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, havayolu AJet’in su ve çay ikramını kaldırıp paralı hale getirmesine tepki gösterdi.

Diyarbakır

CHP İl Örgütü ve CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nde bayramlaşma programı düzenledi.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin önünden belediye çalışanlarına seslendi.

Diyarbakır

Diyarbakır CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, PM Üyesi Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun istifa etmesiyle PM üyeliğine getirildi.

GÜNDEM

CHP heyeti DEM Parti il binasını ziyaret ederek destek mesajları verdi.

Siyaset

CHP, DEM Parti adayı ilgili YSK kararının ardından milletvekilleri Sevda Erdan Kılıç, Sezgin Tanrıkulu ve Mahmut Tanal'ı Van'a gönderiyor.

GÜNDEM

CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, DEM Parti'nin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Abdullah Zeydan'ın seçilme hakkının elinden alınmasına tepki gösterdi.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Bismil İlçesi'nde Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı iki lise pansiyonunun İlim Yayma Cemiyetine tahsis edildi iddialarını...