Günü Haberleri

günü haberleri ve güncel günü gelişmeleri, günü ile ilgili tüm video, günü fotoğrafları ve günü haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

5 Nisan Avukatlar Günü'nü kutlayan Diyarbakır Baro Başkanı Nahit Eren, hukuçular hakkındaki soruşturmalara dikkat çekti.

Bursa

Dünya Uyku Günü'nde kış uykusundan uyanan barınaktaki ayılar önce güreşip ardından banyo keyfi yaptı.

Diyarbakır

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle tüm Türkiye’de olduğu gibi Diyarbakır’da da yüzlerce kadın, İstasyon Meydanı’ndaki mitingde buluştu.

Diyarbakır

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü sokakta çalışarak kutlayan atık toplayıcısı Zeynep Ömer, "Benim için 8 Mart, hem geçim derdi hem...

Diyarbakır

Diyarbakır’da kadınlar İstasyon Meydanı’nda düzenlenecek mitinge katılmak için, pankart ve sloganlarla her koldan alana doğru yürüyor.

Diyarbakır

DEM Parti'nin Diyarbakır belediye eş başkan kadın adayları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tekstil işçisi kadınları ziyaret ederek, karanfil...

Güncel

EMEP, Kürtçe’nin yasal statüden mahrum olmasının sorunlara neden olduğunu belirterek, ana dilde eğitimin acil ihtiyaç olduğunu açıkladı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da Belçika çikolatası imalatı yapan tek çikolatacı dükkanı olan Gül Chocolate, sevgililerin uğrak mekanı oldu.

Diyarbakır

Diyarbakır’da bir firma, Sevgililer Günü’ne özel, gül ve akasya çiçeklerinden oluşan özel bir gelinlik tasarladı.

Kültür -Sanat

Her yıl 14 Şubat’ta kutlanan romantik günün hikayesini sizler için derledik. Bugünün anlamı ve önemi nedir? Aşkın ve sevginin koruyucu...

Diyarbakır

14 Şubat Sevgililer Günü’nde hediye fiyatları cep yakıyor. Diyarbakır’da bir demet gülün fiyatı 500 liraya çıktı.

Güncel

Sevgilinize hem romantik hem de ekonomik bir sürpriz yapmak mı istiyorsunuz; işte size uygun fiyatlı ama anlamlı hediye seçenekleri.