Kınama Haberleri

kınama haberleri ve güncel kınama gelişmeleri, kınama ile ilgili tüm video, kınama fotoğrafları ve kınama haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "ABD'nin 45'inci Başkanı ve Başkan Adayı Donald Trump'a yönelik gerçekleştirilen suikast girişimini şiddetle kınıyorum" dedi.

Batman

Batmanda resmi ilan almayan 14 gazete, Valilik ve Belediyenin aboneliklerini iptal etmesini ortak bir kararla kınadı.

GENEL

TGC dört gazetecinin hedef gösterilmesini kınadı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da düzenlenen dans etkinliğine saldırı olayı, gündemdeki yerini korurken, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Serra Bucak’tan açıklama geldi.

Güncel

Türkiye'deki 512 Kürt aydın, sanatçı, siyasetçi ve şahsiyet, uluslararası topluma çağrı yaparak İran’ın Erbil’e saldırısına dair ortak bildiri yayımladı.

Doğu Pediatri Derneği, İsrail'in Gazze'ye yönelik günlerdir süren insanlık dışı saldırılarını şiddetle kınadıklarını ve lanetlediklerini açıkladı.

Diyarbakır

DFG, iş insanı İsmail Şanlı’nın azmettirdiği 2 kişi tarafından üyeleri Fuat Bulut’un darp edilmesini yaptıkları açıklama ile kınadı.

Diyarbakır

İsrail’in Hamas'a yönelik saldırılara dikkat çekmek amacıyla AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı önünde partililer tarafından basın açıklaması düzenlendi.

GENEL

Pervin Buldan ve Mithat Sancar imzaları ile yapılan açıklamada, Mersin'deki saldırı kınandı ve seçim atmosferinde yaşanabilecek olası provokasyonlara dikkat çekildi.

GENEL

Güneydoğu Yerel Gazeteciler Derneği (GYGD), Diyarbakır'da silahlı bir saldırı olayına giden İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri Sedat Irmak ve Demirören...

GENEL

DHA kameramanı Nurettin Fidancan ile İHA muhabiri Sedat Irmak’ın haber takibi yaparken saldırıya uğramasına tepki gösteren Güneydoğu Gazeteciler  Cemiyeti,  “Bu...

Güncel

TGS Diyarbakır Temsilciliği, toplumun haber alma hakkına yapılan saldırıyı kınayarak, gözaltına alınan gazetecilerin serbest bırakılmasını istedi.