Köprü Haberleri

Köprü haberleri ve güncel Köprü gelişmeleri, Köprü ile ilgili tüm video, Köprü fotoğrafları ve Köprü haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Güncel

Muğla'nın Dalaman ilçesi Kayacık Sahili’nde köprüden suya uçan otomobilde bulunan 2 kişi hayatını kaybetti.

Diyarbakır

İstanbul’da köprüye çarpan tır, otomobilin üzerine devrildi. Kazada 4 kişi hayatını kaybederken, tır şoförü gözaltına alındı.

Diyarbakır

Diyarbakır'da yer alan ve Hindistan'a kadar uzanan tescilli Roma Yolu restore edilip turizme kazandırılmayı bekliyor.

ASAYİŞ

Ankara'da köprü bariyerine çarpıp, demir yoluna düşen otomobildeki 1 kişi hayatını kaybetti; 2 kişi ağır yaralandı.

Diyarbakır

DEM Parti Diyarbakır Milletvekili Serhat Eren, Kulp’taki tarihi Taşköprü’nün dinamit patlatılması sonucu zarar görmesini Meclis’e taşıdı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın dünya mirasına aday olan doğa harikası Godernê Taş Köprüsü, viyadük yapımında patlatılan dinamitler nedeniyle zarar gördü.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın tarih kokan ilçelerinden bir olan Hani’de yapım tarihi bilinmeyen köprü, zamana adeta meydan okuyor.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın ünlü köprülerinden birisinin Haburman Köprüsü olduğunu ve Diyarbekir-Çermik sınırları içerisinde olduğunu biliyor muydunuz?

Kültür -Sanat

Elazığ’ın Arıcak ilçesinde bulunan ve zamanında İpek Yolu'nda önemli ulaşım görevi gören Roma döneminden kalma tarihi Tegre Köprüsü, turizme kazandırılmayı...

Çanakkale

Çanakkale-Balıkesir eski kara yolunda bulunan köprü aşırı yağış nedeniyle çöktü.

Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, önümüzdeki dönemde Elektrik Üretim A.Ş'ye (EÜAŞ) ait işletmelerin özelleştirileceğini açıkladı.

Güncel

Köprü ve otoyol ücretlerine yapılan zam Ocak 2024'e ertelendi. Bugün zamlı geçiş ücreti ödeyenlere, ücret farkları iade edilecek.