Kuyruk Haberleri

kuyruk haberleri ve güncel kuyruk gelişmeleri, kuyruk ile ilgili tüm video, kuyruk fotoğrafları ve kuyruk haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Amedspor’un bu hafta kendi evinde ağırlayacağı Iğdırspor karşılaşması nedeniyle, birçok bilet satış noktasında uzun kuyruklar oluştu.

İstanbul

Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde güzel havayı fırsat bilen yerli ve yabancı turistler soluğu sahilde aldı.

Bursa

Bursa İnegöl'de Cerrah Mahallesi sakinleri, geleneksel hale gelen toplu bayramlaşma için yaklaşık 1 kilometrelik kuyruk oluşturdu.

Diyarbakır

Oy sayma işleminin devam ettiği Diyarbakır’da sayımı biten oy torbaları, Yüksek Seçim Kurulu’na getiriliyor.

İstanbul

Seçimler için İstanbul'da saat 08.00 itibarıyla seçmenler sandık başına gitmeye başladı. Vatandaşların oy kullanacakları sınıfların önünde kuyruklar oluştu.

Ekonomi

Ramazan ayında fırınların önünde oluşan pide kuyruğu bu sefer, uygun fiyatlı satış yapan kasapların önünde oluştu.

Diyarbakır

Yer Diyarbakır’ın Dağkapı semtindeki Şeyh Said Meydanı. İftar saatine yarım saat kala sıradaki kuyruk metrelerce uzuyor. Ezan okurken sıra hala...

Van

Van Organize Sanayi Bölgesi eski Başkanı Şemsettin Bozkurt, kentteki yoksulluğu paylaştığı bir fotoğraf karesiyle gözler önüne serdi.

Ekonomi

İran tarafından günlerdir yaşanan sistemsel sorun nedeniyle Hakkari’nin Yüksekova ilçesindeki Esendere Gümrük Kapısı’nda 15 kilometrelik tır kuyruğu oluştu.

Güncel

İran tarafından günlerdir yaşanan sistemsel sorun nedeniyle Hakkari’deki Esendere Gümrük Kapısı’nda 10 kilometrelik tır kuyruğu oluştu.

Diyarbakır

Son dönemlerde artış gösteren grip, COVID ve İnfluenza vakalarına bağlı olarak nöbetçi eczanelerde kuyruk oluştu, hastalar sıkıntı yaşamaya başladı.

Kars

Kars’ta ekmeğe gelen son zamla birlikte vatandaşlar ekmeğin daha ucuz olduğu Halk Ekmek büfelerini tercih etmeye başladı.