Lice Haberleri

Lice haberleri ve güncel Lice gelişmeleri, Lice ile ilgili tüm video, Lice fotoğrafları ve Lice haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde düzenlenen operasyonda 2 milyon 669 bin 630 kök kenevir ile 203 kilo esrar ele geçirildi.

Diyarbakır

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı, Lice ilçesi Hedik, Karahasan ve Yolçatı Mahallelerinde uyuşturucu operasyonu düzenledi.

Diyarbakır

Diyarbakır ve Lice İl Jandarma Komutanlığı, iki köyde yapılan operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildiğini açıkladı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde düzenlenen operasyonda 10 bin kök kenevir bitkisi ele geçirilirken, jandarmayı görünce kaçan ve yakalanan 3 şüpheli tutuklandı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde İl Jandarma Komutanlığı tarafından dün başlatılan dev uyuşturucu operasyonunda 1.781.200 Kök Kenevir/Skunk bitkisi ele geçirildi.

Diyarbakır

Diyarbakır Valiliği, Lice İlçesi Birlik Mahallesinde İl Jandarma Komutanlığınca uyuşturucu operasyonu gerçekleştirildiğini duyurdu.

Diyarbakır

Ana vatanı Lübnan ve Filistin olan ‘Cymbalophora Oertzeni’ adlı kelebek türü, Diyarbakır’ın Lice İlçesi’nde görüldü.

Diyarbakır

Lice İlçesi’ne bağlı Uçarlı, Kayacık, Ortaç, Yalaza ve Çağdaş köyüne ulaşım, vatandaşlar için eziyete dönüştü.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Lice ilçesi Türeli ve Kıyı mahalleleri kırsalında örtü yangını çıktı. Yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Lice ve Dicle ilçelerinde çıkan orman yangınlara, havadan yangın söndürme helikopterlerinin desteğiyle müdahale edildi.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde gece başlayan ve paniğe neden olan orman yangını kontrol altına alınarak söndürüldü.

Diyarbakır

İki otomobilin kafa kafaya çarpıştığı kazada 5’i ağır 8 kişi yaralandı.