Taziye Haberleri

Taziye haberleri ve güncel Taziye gelişmeleri, Taziye ile ilgili tüm video, Taziye fotoğrafları ve Taziye haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Amedspor Kulübü yönetimi, Çınar ve Mazıdağı yangınlarında etkilenen bölgeye giderek taziye ziyaretinde bulundu.

Diyarbakır

Diyarbakır’daki yangınlarda hayatını kaybedenlerin taziyesinde valiye tepki gösteren vatandaşla ilgili valilikten açıklama geldi.

Diyarbakır

Diyarbakır’daki iş dünyası, Çınar ve Mazıdağı’ndaki yangınlarda hayatını kaybedenlerin taziyesine katılarak acılarını paylaştı.

Külfete neden olan taziye yemeklerinin kaldırıldığı Bismil’de, belediye meclisi, yakınlarını kaybeden ailelere ekonomik destekte bulunma kararı aldı.

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde toplanan kanaat önderleri, taziye yemeklerini kaldırma kararı aldı, taziye yerleri ile ilgili yeni kurallar getirildi.

Politika

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, helikopter kazasında yaşamını yitiren İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi için taziye mesajı yayımladı.

Dünya

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guteress, helikopter kazasında hayatını kaybeden İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi için İran’a taziyelerini sundu.

Diyarbakır

Diyarbakır’da 24 yıl önce taziyelerde yemek uygulamasını ilk başlatan Liceliler Derneği, gerçekleştirdiği Genel Kurul’da örnek bir karar aldı. Bundan böyle...

Diyarbakır

Diyarbakır’da 2 kişinin yaralandığı kafeteryadaki silahlı saldırıya ilişkin tutuklu yargılanan 2 sanıktan Okan G.’nin “taziyedeydim” ifadesi, tanık beyanıyla çürüdü.

Diyarbakır

İstanbul Milletvekili Salim Ensarioğlu’nun kaynanası Nadide Arıkan yaşamını yitirdi.

Güncel

Selahattin Demirtaş’ın babası Tahir Demirtaş için Almanya’da taziye kuruldu. Taziyeye, Muhammed Yakut da katılarak aileye başsağlığı diledi

Gündem

Ekrem İmamoğlu, Arnavutköy’de yaptığı bir taziye ziyaretinde istek üzerine Kur’an okuyup, dua etti.