Çarşı Haberleri

Çarşı haberleri ve güncel Çarşı gelişmeleri, Çarşı ile ilgili tüm video, Çarşı fotoğrafları ve Çarşı haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Kentteki mobilyacılar, tek çatı altında birleşiyor. DİMOB Başkan Yardımcısı Ahmet Arancak, 70 işletmenin yer alacağı çarşının, yıl sonuna kadar açılacağını...

Diyarbakır

Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala Diyarbakır'ın Sakarya Caddesi'nde yoğun bir kalabalık olmasına rağmen, vatandaşlar sadece bakmaya geliyor.

HABERDE İNSAN

Düzce’de aç kalan tilki dükkana girdi. İşletme sahiplerinin fark ettiği tilki sesleri duyunca dükkandan çıkıp gitti.

Diyarbakır

Diyarbakır merkez Sur İlçesi’nde bulunan tarihi Aşefçiler Çarşısı’nda depremden dolayı hasar alan binanın boşaltılması 9 esnafı mağdur etti.

GENEL

Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kala hurma çeşitleri Gaziantep'in çarşı ve pazar tezgahlarındaki yerini aldı.

Diyarbakır

Diyarbakır'daki Kuyumcular Çarşısı Başkanı Recep Erkarslan, "Altın dünyada trend bu yüzden Diyarbakırlılar en çok altına yatırım yapıyor" dedi.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın fakir ve yoksul ilçesi olan Bağlar'da pazardaki fiyatlar cep yakıyor. Semt pazarındaki esnaf da alışverişe gelen vatandaşlar da isyanda.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın merkez Suriçi'nde yer alan Aşefçiler Çarşısı, kentin en ucuz ve en ekonomik çarşısı olduğunu belirten esnaflar, "Ne ararsanız var....

Diyarbakır

Diyarbakır’ın tarihi Marangozlar Çarşısı, zamana ve ekonomiye karşı direniyor.

Diyarbakır

Diyarbakır’da yoksulun AVM’si olarak bilinen kentin en eski çarşısı Çarşiya Şewiti, ekonomik krize ve her gün yaşanan zamlara karşı işyerini...

Diyarbakır

Diyarbakır, Anadolu'dan Mezopotamya'ya giden yolların kesiştiği merkezde bulunması nedeniyle ticaret merkezi olma özelliğini sürdürmüştür.

Diyarbakır

Ekonomik darboğazı derinden yaşayan Diyarbakırlılar, milyon dolarlık AVM’lerin kampanyalarına rağmen Çarşiya Şewiti’den vazgeçmiyor.