Millet Haberleri

Millet haberleri ve güncel Millet gelişmeleri, Millet ile ilgili tüm video, Millet fotoğrafları ve Millet haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’da havaların ısınmasıyla birlikte halkın dinlenmek ve vakit geçirmek için yoğun olarak kullandığı Yenişehir Millet Bahçesi’nde bitki bakım çalışması yürütüldü.

Diyarbakır

Diyarbakır'da iki yıl önce milyonlarca lira harcanarak yapılan Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kalp Merkezi'nde yaşanan sorunları DEM...

Güncel

DEM Parti Diyarbakır Milletvekili Ceylan Akça Cupolo, Samsun Cezaevinde tutuklulara yönelik uygulamalar nedeniyle açlık grevi hazırlığı yapıldığına dikkat çekti.

Güncel

DEM Parti Milletvekili Ömer Öcalan, toplu oy kullanıldığı iddiası nedeniyle gittiği Halfeti’deki bir okulda saldırıya uğradı.

Politika

CHP Diyarbakır Milletvekili Av. Sezgin Tanrıkulu, dün İstanbul’daki Newroz mitingi sonrası Bianet muhabirlerine uygulanan fiziksel şiddeti Meclis gündemine taşıdı.

Diyarbakır

DEM Parti Milletvekili Serhat Eren, Elazığ’ın Maden ilçesi Gezin Mahallesi'nde yer alan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne ait kampın devrini Meclis’e taşıdı.

Diyarbakır

DEM Milletvekili Cengiz Çandar, “Çözüm sürecinde tarafların olması lazım. Fakat şuan öyle bir durum yok. Çünkü ortada taraf yok. 31...

Diyarbakır

CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Diyarbakır’da ASİS zeka testi uygulamasının Valilik onayıyla ek ders ödeme onayı alarak kamunun zarara uğratıldığını açıkladı.

Diyarbakır

DEM Parti Milletvekili George Aslan, Diyarbakır'da gerçekleştirilen ön seçimlerde bugün veya yarın bir sonuca gideceklerini belirtti.

Diyarbakır

Diyarbakır’da Kayapınar Belediyesi’nce, 300 milyon liraya mal olan modern ve Diyarbakır mimarisinin örneklerinin yansıtıldığı 600 öğrenci kapasiteli Millet Kıraathanesi tamamlandı.

Güncel

Rûdaw Next Programının 2’inci bölümünde insansı robot Sophia’ya Kürtler soruldu.

Politika

Erdoğan tarafından seçim tarihinin 14 Mayıs olarak açıklanmasının ardından CHP’li kurmaylar Cumhurbaşkanı adayının şubat ayında açıklayacaklarını söyledi.