OSB Haberleri

OSB haberleri ve güncel OSB gelişmeleri, OSB ile ilgili tüm video, OSB fotoğrafları ve OSB haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan, 2023’te 231.5 milyon dolar olan ihracat rakamını 1 milyar dolara yükseltmeyi hedeflediklerini açıkladı.

Diyarbakır

Diyarbakır OSB’nin ev sahipliği yaptığı iki ayrı toplantıda, hem kent hem de bölgedeki sanayiciler bir araya geldi. OSBÜK Başkanı da...

Diyarbakır

Diyarbakır OSB’de “Diyarbakır Tekstil ve Hazır Giyim Raporu” tanıtımı yapıldı. Tanıtım Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve iş insanlarının ortak katılımı...

ASAYİŞ

Organize Sanayi Bölgesindeki Mitsubishi Electric fabrikası inşaatında çıkan yangında 2 işçi yanarak feci şekilde can verdi.

Diyarbakır

Huzur ortamının sağlandığı Diyarbakır'da yatırımcılar sıraya girdi, ihracat rotası Avrupa. Kentten 85 ülkeye ihracat yapılıyor.

Ekonomi

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, sanayiye lokomotiflik yaptıklarını söyledi.

Ekonomi

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan ve beraberindeki Diyarbakırlı sanayicilerle  Dubai çıkarması yaptı.

Ekonomi

Tunceli Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu ile Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Seyit Ardıç arasında “Kardeş OSB” protokolü imzalandı.

Hatay

İskenderun'da Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Tosyalı Holding'e bağlı Tosyalı Demir Çelik Fabrikası'nda patlama meydana geldi.

Bursa

Bursa'nın İnegöl ilçesinde Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan atık su arıtma merkezinde meydana gelen patlamada 2 işçi ağır yaralandı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da madencilik sektörünün gelişmesinde önemli rolü bulunan kentin saygın iş insanı Raif Türk adına Organize Sanayi Bölgesi’nde “Raif Türk Çocuk...

Samsun

Samsun’un Kavak ilçesinde gelişen Organize Sanayi Bölgesi(OSB) ile birlikte fabrikalar çalıştıracak işçi arıyor.