Sigara Haberleri

sigara haberleri ve güncel sigara gelişmeleri, sigara ile ilgili tüm video, sigara fotoğrafları ve sigara haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Ekonomi

Sigara fiyatları nisan ve mayıs ayında gelen zamlarla gündemdeydi. Sigaraya temmuz ayının yaklaşmasıyla beraber ÖTV zammı bekleniyor.

Ekonomi

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar, Korea Tobacco and Ginseng Corporation (KT&G) grubu sigaralarına zam yapıldığını duyurdu.

Ekonomi

JTI grubunda yer alan sigara markalarına 3 lira zam geldi. Satışlar bugün itibariyle güncellenmiş fiyatlar üzerinden gerçekleştirilmeye başladı.

ASAYİŞ

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar, bir sigara grubuna 3 lira zam geldiğini açıkladı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da sigara içmek için çıktığı pencereden dengesini kaybederek düşen Yusuf Gümüş (34), hayatını kaybetti.

Sağlık

Hipnoz’un korkulacak bir tedavi yöntemi olmadığını ifade eden Doç. Dr. Ahmet Erdem, sigarayı bırakmada etkili bir yöntem olduğunu söyledi.

GENEL

İngiltere'de yapılan bir araştırma, elektronik sigaralarda "zombi ilacı" olarak tanımlanan, "xylazine" adlı çok tehlikeli bir maddeyi soluma riski bulunduğunu ortaya...

Ekonomi

Hafta içi art arda gelen sigara zamlarının ardından bu kez JTİ grubunun bazı markalarında 1 TL indirim yapıldı.

GENEL

Tütün mamülleri arasında yer alan sigara, puro, sigarillo ve nargilelik tütün gibi ürünlerin üretimi ve ticaretine yönelik yönetmelikte değişiklik yapılması...

Kayseri

Kayseri’de güvenlik kameralarına yansıyan bir hırsızlık olayında şahısların, sigaraları çalmak için açtıkları delik görenleri şaşırttı.

Sağlık

Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile her yıl milyonlarca insanın ölümüne neden olan sigara bağımlılığının kurtulunması için gerekli tedavi ücretsiz olacak.

Diyarbakır’da görev yapan Göğüs Hatalıkları Uzmanı Doç. Dr. Abdurrahman Abakay , ülkede kısa zamanda sigaraya alternatif olarak çıkan elektronik sigaranın...