Vatandaş Haberleri

Vatandaş haberleri ve güncel Vatandaş gelişmeleri, Vatandaş ile ilgili tüm video, Vatandaş fotoğrafları ve Vatandaş haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Stadyum ve Yeni D Tipi Cezaevi civarında oturan vatandaşlar, gece geç saatlerinde yapılan motorlu driftler nedeniyle uyuyamaz oldu.

Diyarbakır

Diyarbakır ve Mardin arasında çıkan yangında mağdur olan vatandaşlar için yardım seferberliği başlatıldı.

Diyarbakır

Diyarbakır'da vatandaşlar tarafından parklara atılan çöpler hayrete düşürürken, çevre sakinleri temizlenmesi için belediyeye seslendi.

Dünya

Almanya ve Hollanda, Lübnan'da bulunan vatandaşlarından bu ülkeyi acilen terk etmeleri çağrısında bulundu.

Diyarbakır

Diyarbakır Özel Halk Otobüs şoförleri, fiyat tarifesinin rayiç bedelinin artmaması üzerine para kazanmadıklarını belirterek isyan etti.

Diyarbakır

Hava sıcaklığının 44 dereceyi bulduğu Diyarbakır'da vatandaşlar parklar, yeşil alanlar, camiler ve tarihi mekanların içine akın etti.

Diyarbakır

Diyarbakır’da bayram alışverişi, bir önceki bayrama göre sönük geçiyor. Vatandaşlar yüksek fiyatlardan şikayetçi, esnaflar ise satış yapamamaktan.

Çanakkale

Çanakkale'nin Çan ilçesinde 'dur' ihtarına uymayan 2 kişiye orantısız güç kullanılmasıyla ilgili gözaltına alınan polis tutuklandı.

Diyarbakır

Diyarbakır'da sıcak hava etkisinin her gün artmasıyla vatandaşlar ve çobanlar, sulak ve serin olan Kocaköy ilçesindeki Ambarçay'ı tercih ediyor.

Ergani ilçesinde bir çimento fabrikasında hava kirliliğine önlem almak için baca filtreleri takılmasına rağmen çıkan toz ve duman vatandaşı bezdirdi.

Güncel

Aydın İl Jandarma Komutanlığı, düğün, nişan, asker eğlencesi, maç ve bayram kutlamaları için vatandaşları uyardı.

Güncel

Vatandaş Portalı ile yargı sistemine hızlı ve kolay erişim sağlamak mümkün. Peki, Vatandaş Portalı nedir, nasıl kullanılır ve neler sunar?