Çevre Haberleri

Çevre haberleri ve güncel Çevre gelişmeleri, Çevre ile ilgili tüm video, Çevre fotoğrafları ve Çevre haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü 15. Bölge Müdürlüğü, Diyarbakır için “toz taşınımı” uyarısında bulundu.

ÇEVRE

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, hafta boyunca sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerine çıkacağını belirterek vatandaşları uyardı.

ÇEVRE

Hakkari’de gezgin öğretmen olarak bilinen Ümit Bartın, Cilo Dağı ve çiçeklenen ovanın İsviçre’yi andıran manzarasında santur çaldı.

ÇEVRE

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Pazar günü gerçekleşecek Erciyes Dağı Tekir Yaylası ve Çevresi Karbon Yutak Alan Ağaçlandırması Töreni’nde...

ÇEVRE

Van'da ilkbaharda yağış miktarının artmasıyla akarsuların debisinin yükselmesi uzmanları sevindirdi.

ÇEVRE

Gaziantep'in İslahiye İlçesinde, asırlar öncesinde volkanik patlama sonucu oluşan Kurt Gölü’nde açan papatyaların suduğu doğal güzellik görenleri hayran bıraktı.

ÇEVRE

Gaziantep’te doğa fotoğrafçılığına ve kuş gözlemine ilgi duyan öğrenciler ile etkinlik gerçekleştirildi.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın ilçelerinde kar yağdı. Kış lastiği olmayan araçlar yağış nedeniyle yolda kaldı.

Diyarbakır

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü 15. Bölge Müdürlüğü, perşembe günü Diyarbakır’ın da içinde bulunduğu 6 il...

Diyarbakır

Şehir Plancıları Odası Diyarbakır Şube Yöneticisi Çekdar Taşkıran, kentte artan kira artışlarına karşı Kira Kontrol Büroları’nın kurulmasını istedi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da merkez Sur İlçesi Ali Emiri Caddesi’nde açık halde bulunan ve tehlike saçan trafo, yaptığımız haberden sonra onarıldı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da merkez Sur İlçesi Ali Emiri Caddesi’nde bulunan özel bir hastanenin önündeki elektrik trafosu tehlike saçıyor.