Iddia Haberleri

iddia haberleri ve güncel iddia gelişmeleri, iddia ile ilgili tüm video, iddia fotoğrafları ve iddia haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır gündemine bomba gibi düşen Diyarbakırlıların kobay olarak kullanıldığı iddiasıyla ilgili Diyarbakır Tabip Odası 8 soru sordu.

Diyarbakır

Prof. Dr. Cenap Ekinci, 4 yıl önce özel uçakla Diyarbakır’a gelen bir ekibin kovid hastalarını kobay olarak kullandığını, bazı hastaların...

Diyarbakır

Diyarbakır Sur Belediyesi, Kur'an kurslarının faaliyet gösterdiği binaların boşaltılacağı iddiasını yalanlayarak sert tepki gösterdi.

GÜNDEM

Konya’da aile hekimi Mustafa Ö.'nün 'Hasta ortalamam düşük' diye ölüleri muayene ettiği iddia ediliyor.

GENEL

Turan Partisi Genel Başkanı Cengiz, "Avrupa vizesi için randevular bazı şirketlere satılmış, onlar da 250 dolar karşılığında vatandaşlara satıyor" dedi.

İstanbul

İstanbul’da evine gitmek için İETT otobüsüne binen bir lise öğrencisi, erkek yolcunun kendisini taciz ettiğini öne sürdü.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve gelen DEM Partili Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, işten çıkarma ve mobbing iddialarını yanıtladı.

GÜNDEM

Et ve Süt Kurumu, yurt dışından ithal edilen bazı etlerde salmonella bakterisi görüldüğü iddialarını doğruladı.

Güncel

Ünlü manken Deniz Akkaya, kızının kendisine saldırıp balkona kilitlediğini iddia etti. Akkaya, “Anne olmak bu değil ve olmamalı” dedi.

CHP Diyarbakır Milletvekili ve PM Üyesi Sezgin Tanrıkulu, Muş’ta evi basılan bir vatandaşa yönelik tehdit ve işkence iddialarını Meclis’e taşıdı.

ASAYİŞ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde eski kız arkadaşının sevgilisinin aracına torpille bomba düzeneği kuran şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

GENEL

Dicle Elektrik bazı sosyal medya organlarında bilinçli ve yanıltıcı olarak gündeme getirilen dağıtım bölgesinde genel bir enerji kesintisi yapıldığı iddialarına...