Yerel Haberleri

yerel haberleri ve güncel yerel gelişmeleri, yerel ile ilgili tüm video, yerel fotoğrafları ve yerel haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


GÜNDEM

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökce, yerel seçimlerin ardından tamamlanan itiraz süreci sonrası İBB Meclisi'nde partilerin koltuk...

ASAYİŞ

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde 56 yıldır yayın hayatını sürdüren 'İslahiye'nin Sesi' gazetesinin ofisi kurşunlandı.

GÜNDEM

AK Parti'de Merkez Yürütme Kurulu (MYK), 31 Mart yerel seçimlerinde alınan sonuçları değerlendirmek üzere yarın (2 Nisan) olağanüstü toplanacak.

Diyarbakır

Türkiye genelinde yarın yapılacak olan yerel seçimler için Diyarbakır'da 3 bin 975 sandık kuruldu.

GÜNDEM

34 siyasi parti katılacağı, 81 il ve 973 ilçe belediyesi başkanının seçileceği 31 Mart yerel seçimlerinde pusulalar merak ediliyor. Seçimlerde...

GÜNDEM

Yerel seçimlerin demokrasi şenliği ortamında geçmesinin önemine işaret eden Türkiye Gazeteciler Cemiyeti , “Meslektaşlarımız seçim sonuçlarını şeffaf bir ortamda aktarabilmeli,...

Güncel

Dicle Elektrik, yerel seçimler öncesinde, elektrik tedarikinde aksaklık yaşanmaması amacıyla Koordinasyon Merkezi kurdu.

Diyarbakır

31 Mart yerel seçimlerine yaklaşırken, araştırma kuruluşları, siyasi analistler ve sosyologlar, İstanbul'daki Kürt seçmenlerin eğilimlerini analiz etmeye devam ediyorlar.

Diyarbakır

31 Mart’ta yerel seçimlerine geri sayım başladı.

Diyarbakır

Yerel seçimler yaklaşırken, adayların çalışmaları da hızlanıyor. Diyarbakır’da yurttaşlara belediye başkan adaylarından sorunların çözümüne yönelik ne beklediklerini sorduk.

Diyarbakır

Dicle Toplumsal Araştırmalar Derneği (DİTAM) tarafından ‘Diyarbakır Yerel Hizmetlerde Neleri Kaybediyor’ başlıklı bir toplantı düzenlendi.

Diyarbakır

DEVA Partisi Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, yerel seçimlerde hem Diyarbakır özelinde hem de Türkiye genelinde sürpriz yapacaklarını söyledi.